Montážní činnost


Realizaci jednotlivých celků provádí po celém území české republiky montážní skupiny, na patřičné technické úrovni. Od staveb malých chladících a mrazících boxů, přes velké chladící či mrazící sklady, různorodé výrobní prostory, výstavby hal a jejich opláštění, provozů pro zpracování masa a uzenin, až ke kompletnímu vybavení prodejen, jejichž součástí jsou obslužné nebo samoobslužné vitríny, kuchyňská vybavení a gastrotechnika.

Chladírenské technologie jsou navrhovány našimi techniky přímo na určité zakázky, dle požadavků zákazníků a provozu. Jedná se o technologie od výkonu 500 W až po velké sdružené kompresorové jednotky o výkonu stovek kilowat. K opláštění konstrukcí, výstavbě chladíren, mrazíren, výrobních hal či provozů pro zpracování masa a uzenin jsou nejčastěji používány polyuretanové panely libovolných dimenzí. S těmito industriálními panely je možné zrealizovat jakoukoliv stavbu dle přání a náročnosti zákazníka. Do takovýchto celků jsou instalovány chladírenské a mrazírenské dveře otočné, posuvné, rolovací, sekční, poloizolační do temperovaných prostorů, kyvné dveře tzv. lítačky s proskleným průzorem a jiné.

Dále se stává zajímavým a v praxi osvědčený způsob chlazení rozvod studené vody nebo jiného nemrznoucího media (např. glykol), tzv. nepřímé chlazení.

Ukázky naší práce

Kliknutím zvětšíte náhled   Kliknutím zvětšíte náhled   Kliknutím zvětšíte náhled